SODITRONIK - O NAS

DRĄŻARKI | DRUTÓWKI | PRASY | FREZARKI

HISTORIA FIRMY

Firma SODITRONIK została założona w 2002 roku przez Leszka Kowalskiego, inżyniera elektronika, zajmującego się od 1994 roku wprowadzaniem na rynek Polski zachodnich elektrodrążarek (wcześniej maszyn Charmilles i Mitsubishi).

ZESPÓŁ

Trzon firmy SODITRONIK pozostaje niezmieniony od wielu lat. Sprzedaż maszyn nadzoruje właściciel firmy inż. Leszek Kowalski. Nad logistyką i biurem czuwa absolwentka SGH mgr Anna Kazubska. Za sprawy związane z uruchomieniem i serwisowaniem naszych maszyn odpowiedzialni są Dariusz Sycz, Michał Bujalski, Jacek Kowalczyk i Michał Kowalski. Sprzedażą zajmują się Tomasz Czech i Jarosław Baczewski.

PRZEDSTAWICIELSTWO

Jesteśmy dumni z faktu, że swoje wyłączne przedstawicielstwo w Polsce powierzyły nam firmy, które od lat znajdują się w ścisłej czołówce w swoich branżach. Japońska korporacja SODICK produkuje niezawodne obrabiarki elektroerozyjne, drukarki 3D i wtryskarki, a amerykańsko-francuska grupa ARIES INDUSTRY - między innymi prasy dla przemysłu lotniczego.

KLIENCI

Wśród naszych klientów są zarówno międzynarodowe korporacje, jak i małe, rodzinne firmy. Łączy je jedno - w trosce o jak najwyższą jakość oferowanych usług i produktów ich właściciele postanowili zainwestować swoje pieniądze w najnowocześniejsze, najbardziej zaawansowane technologicznie i superprecyzyjne maszyny do obróbki metali.

Szukasz niezawodnej maszyny do swojej narzędziowni?
Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do nas!