SODITRONIK - SODICK

DRĄŻARKI | DRUTÓWKI | PRASY | FREZARKI

JAPOŃSKA KORPORACJA SODICK

Nazwa SODICK to połączenie dźwięków japońskich słów: kreatywność (sozo), działanie (jikko) i wysiłek (kuro kokufuku). O technologicznej kreatywności firmy Sodick świadczy jej motto: We create things if they do not exist in the world (tworzymy rzeczy, jeśli nie ma ich jeszcze na świecie).

drutówka Sodick ALC400G

WYCINARKI DRUTOWE

SODICK

Wszystkie produkowane przez firmę Sodick obrabiarki drutowe posiadają silniki liniowe, absolutne liniały optyczne, sztywny żeliwny korpus i podzespoły ceramiczne. Drutówki Sodick są bezkonkurencyjne w zakresie dokładności i wydajności obróbki elektroerozyjnej.

DRUTÓWKI SODICK
elektrodrążarka  Sodick AL80G

DRĄŻARKI WGŁĘBNE

SODICK

Obrabiarki wyposażone w silniki liniowe w połączeniu z niskim ciężarem korpusu ceramicznego osi Z (3-krotnie lżejszy od odlewu żeliwnego) osiągają niespotykane prędkości odskoku elektrody 36m/min (!). W efekcie czas pasywny (czas, przebywania elektrody poza gniazdem obróbkowym) stanowi 10% pełnego cyklu obróbki, co jest wynikiem kilkukrotnie lepszym od osiągów obrabiarek z napędami śrubowymi.

DRĄŻARKI SODICK
drążarka do otworów Sodick K3HS

PRZEBIJARKI DO OTWORÓW

SODICK

Elektrodrążarki do otworów startowych Sodick – ręcznie sterowana K1C i sterowana CNC K3HN ze zmieniaczem elektrod, to maszyny do szybkiego i efektywnego wykonywania bardzo małych otworów.

WIERTARKI SODICK
drukarka 3D Sodick OPM350

DRUKARKI 3D

SODICK

Zastosowanie lasera światłowodowego Yb o maksymalnej mocy 500W oscylatora laserowego, scalającego proszek metalowy, pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności druku 3D form metalowych.

DRUKARKI 3D SODICK
centrum obróbkowe high speed Sodick UH650L - LN4X

FREZARKI

SODICK

Zupełnie nowe, wysokowydajne i szybkie Centra Obróbkowe HSC Sodick serii UH, wyposażone są standardowo w silniki liniowe.

FREZARKI SODICK